Formatizim,Servisim i Kompjuterave

Shitet nga: Andi 16 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Formatizojm dhe Servisojm kompjutera.
Formatizojm ,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim