Satelite

Shitet nga: blerim Dje 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
instalimi dhe montimi i antenes satelitore ne mnyr profisionale. montimi dhe instalimi nga fillimi 20€. vetem gjetja e sinjalit te antenes 10€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim