samsung cinema 5-1

Shitet nga: samsung 29 Dhj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
shes samsung home cinema 5-1 boj dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim