Televizor PHILIPS 15 inq

Shitet nga: Burim 09 Krr 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   55 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori LCD PHILIPS 15 inch.
Ne gjendje te rregullt.VIBER : +386 49 60 60 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim