Android tv Box I Ri

Shitet nga: xxx 16 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video dhe DVD
ANDROID TV BOX PER TELEVIZOR KA TE GJITHA PROGRAMET E ANDROIDIT (youtube google skype wifi etj) 8GB MEMORJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim