Android tv Box

Shitet nga: xxx Dje 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video dhe DVD
ANDROID TV BOX PER TELEVIZOR KA TE GJITHA PROGRAMET E ANDROIDIT 8GB MEMORJE.SI DHE EXCAST DONGLE I CILI LIDHET ME TELEFON PER BARTJEN E VIDOVE NGA TELEFONI NE TV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim