Alarm dhe kamera

Shitet nga: Muharrem 11 Mar 06:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera vezhgimi IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim