IP Kamera Wireless 1.3 MP

Shitet nga: Burim 20 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

349 EUR   430 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet Seti IP Kamera Wireless 1.3 Mega Pixel. e pershtatshme per vende ku nuk ka mundesi shtrirja e kabllove.

Seti posedon : NVR ,4 Kamera ,Adapterat per Kamera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim