Oferte DVR 16 Kanalesh

Shitet nga: Burim 20 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes DVR te ri ne paket 16 kanalesh qmimi shume i volitshem.

DVR 16 KANALESH :
1. CIF Inqizim.
2. CIF pamje per Mobil
3. 2 vende per HDD SATA.
4. VGA dalje 1440-900.
5. 4 hyrje audio per mikrofon.

QMIMI 29 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim