FELLNA AUDI Q5 ME GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: denis 11 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE FELLGA ALUMINI 235/65/17
FELLNE PER AUDI Q5 AUDI A4 TIGUAN TOUAREG TE POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA ME GOMA TE DIMRIT 95% te reja

049437000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim