4 Fellne me Goma Komplet Nr.18

Shitet nga: Fellne me Goma komplet Dje 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Fellne me Goma Komplet Numer 18 CMIMI 180 Euro komplet Tel.044774637 Fellnet jan ne Gjendje te RREGULLT nuk Dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim