4 Bandasha Te Hekrit Pa Goma Per Ford Focus 14-She

Shitet nga: Bandasha Te Hekrit Per Ford 14-She 25 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Bandasha Te Hekrit Pa Goma Per Ford Focus 14-She Tel...044 565 023 - 049 619 687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim