5 fellne aluminit 18

Shitet nga: Fisi 24 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   330 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 5 fellne aluminit 18 me goma te veres gomat jan ne gjendje te mir 225X40X18 , per audi golf mercedes bmw . Per me shum info 049188766 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim