Bandasha WV- 14-tshe me 5 shraf Wolksvagen

Shitet nga: Bandash 23 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   65 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha 4 ne djende perfekfe me 5 shra
14tshe.,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim