Fellne

Shitet nga: Fisnik 19 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   230 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW,nr 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim