Fellne 14

Shitet nga: Fellne 14 22 Qer 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 14 jan ne gjendje shume te mire bojn per audi pezho citren ford ndoshta bojn edhe per kerre tjera po une si kam provu..u shit kerri e fellnet mkan met.per me shume na kontaktoni ne 049 223 870 (viber) & 044 950 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim