Fellne 15 she me goma Dimrit M&S

Shitet nga: Edi 15 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15-she me goma Dimrit M&S
Ne gjendje te mir 90% tr reja si fellnet poashtu edhe gomat.
Golf 5. Pasat, Touran, Sharan, Audi etj.
Viber: +37744275793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim