Fellne 15-she me goma Michelin M&S

Shitet nga: Edi 11 Krr 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15-she me goma M&S Michelin 196/65R15 Ne gjendje te mir si fellnet poashtu edhe gomat.
Golf 5. Pasat, Touran, Sharan, Audi etj.
044275793
Viber: +37744275793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim