Fellne 17 me Goma per VW Golf Passat Touran etj.

Shitet nga: Artan 20 Qer 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 EUR   449 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17" me goma M+S per VW Golf,Passat,Touran etj.

Viber: +37744153288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim