Fellne 18

Shitet nga: qendrimi 14 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kto tre fellne 18 coll me qmim te volitshem sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim