Fellne Bbs 15

Shitet nga: Ardian 31 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet bbs 15 shum tmira jan te reja gumat i kan shum te mira nuk ushtojn as nuk dridhin garantoj continetal jon gumat shum tmirra garantoj nto..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim