Fellne GTI 17

Shitet nga: Doni 30 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne gti me goma 225-45-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim