Fellne Ne Form Te Yllit 14''

Shitet nga: Lindi 31 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 14 shum te rujtne ne form ylli
Tel:044 232 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim