Fellne per Mercedes 21 coll

Shitet nga: demokrat 18 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   1 500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Mercedes.
Fellnet jan AMG 21she
4 fellne me gjith guma vetem 4muj te perdorne gumat
Fellnet bejn per, Ml, S-Class
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim