Fellne per Passat, Golf, Audi, Mercedes

Shitet nga: Armend Dje 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet komplet 225/40 18 jane me goma te veres ne gjendje te mire.
Qmimi sipas marrveshjes,
Bejme ndrrim me fellne 16,17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim