Fellne x5 2005 deri 20013

Shitet nga: Ledri 16 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne x5 2005 deri 2013 049487488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim