Felne

Shitet nga: luan 22 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellne r 15 me 4 shafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim