Felne 15

Shitet nga: lindrit 25 Maj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne 15 Opel, Mercedes
Nr Tel +38649673617-- Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim