Goma 385/95R24 14.00R24

Shitet nga: Auto Goma"DAJA" Dje 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
14.00R24 385/95R24 gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim