Goma 14 00R20 PIRELLI

Shitet nga: Dje 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan t kforit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim