Goma

Shitet nga: enis 20 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Gomat jan shum te rujtum si ne foto jan 245/45/18 M+S jan per audi A6 A7 A8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim