Gomat M+S Numer 16 Komplet 4 Goma 35 Euro

Shitet nga: goma 25 Krr 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma dimer ver M+S ne gjendje te Mire NR. 205. 50.16. Tel. 044774637 Komplet 4 Gomat 35 Euro 9 Euro 1 Gome
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim