Guma LT 245/70 R17

Shitet nga: Gazmend 30 Nën 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR   1 000 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma Dimrit

LT245/70 R17

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim