Mbulese per Bagazh Golf 4

Shitet nga: Liridon 27 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Takimi ne Peje Qytet kushton 15€

Kush vjen me ble te shpija kushton 10€

eshte e perdort por ne gjendje te rregullt!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim