Shiten Gomat M+S Numer 16 Komplet 4 Goma

Shitet nga: goma 17 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma dimer ver M+S ne gjendje te Mire NR. 205. 50.16. Tel. 044774637 Komplet 4 Gomat numer 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim