VW Fellne

Shitet nga: JETON 15 Jan 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per vw 15 edhe 16. 045634534 ose viber 0037745549548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim