Radio RNS rns510 DVD SSD 32G HDD origjinale vw

Shitet nga: Memli 13 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RNS 510 ////map 2016 ///// DVD free unlock ////SSD Card ///HDD 32G /// 044510005 viber +37744510005

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim