Radio RCD510 rcd 510 Per vw orgjinale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RCD 510 Dje 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RCD 510 /// 6 CD ////MP3 /// SSD Card touchscryn
viber +37744510005 tel 044510005 esht e paperdorur e re ,vw orgjinale , Montimi gratis me gateway 👌
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim