Radio orgjinale per vw

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RCD 510 23 Qer 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RCD 510 /// 6 CD ////MP3 /// SSD Card
viber +37744510005 tel 044510005

per vw passat 3C // vw golf 5 // vw tiguan // vw touran // vw golf 6 /vw polo 2008 /// radio esht orgjinale nga vw pini egziston ne histori te vw 👌
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim