VW RCD 510 Tauch Screne

Shitet nga: RCD 510 07 Qer 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RCD 510
VW Origjinale 100%
vw golf 5
vw golf 6
vw touran
vw passat 3c
vw Polo 6R 2010-
posedon edhe vendin per kamer

6 cd changer MP3
SD Card memory card
nr Codit e posedon
Radio eshte e re e pa perdorur
!!!!!!! ndrime nuk bejm


*045251999

taq
tachsrim
touchscrene
tachskrin
tachskrim
touchscrene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim