VW Radio

Shitet nga: 25 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHES RADIO ME KASET ORGJINAL NGA FABRIKA PER VW POSEDON EDHE KABLLEN PER AUX ME LIDH ME TELEFON OSE MP3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim