Audi C4 2.5 tdi motorr 400e etj

Shitet nga: audi c4 Dje 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 EUR   980 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Audi 100 c4 dhe audi 200 4x4 pjese boshtpump turbina kompresor etj viber 044461623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim