Audi pjes C4 100 2.5 93-97motorr 300 e etj

Shitet nga: audi c4 29 Krr 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   980 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Audi 100 c4 2.5 tdi 93-97 dhe audi 200 4x4 pjese boshtpump turbina kompresor etj viber 044461623,bejm edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim