Automati I nxemsave A 0255452832 Merc-BENZ

Shitet nga: Eroll 09 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Autoroll
Automati I nxemsave Mercedes Benz, made in Hungary A 0255452832
telefononi nga 08 00 - 13 00 dhe 18 00 - 21 00
bejme porosi per autopjese nga jashte (shumica franceze)

MERCEDES-BENZ A-Class (W168)
168.006/007/008/009/109

MERCEDES-BENZ C-Class (W202/S202)
202.121/122/133/134/180/182/193/194

MERCEDES-BENZ C-Class (W203/S203/CL203)
203.004/006/007/008/204/206/207/208/706/707/708

MERCEDES-BENZ CLK 220 CDI (209.308)

MERCEDES-BENZ E-Class (W210/S210)
210.003/004/006/007/206/606

MERCEDES-BENZ E-Class (W211/S211)
211.004/006/007/008/206/208/606/608

MERCEDES-BENZ Vaneo (414)(414.700)

MERCEDES-BENZ V-Class (638/2)(638.294) V 220 CDI

MERCEDES-BENZ Vito (638)
638.094/194

MERCEDES-BENZ Viano / Vito (W639)
639.601/603/605/701/703/705/711/713/811/813/815

MERCEDES-BENZ Sprinter 2-t (901, 902)
901.611/612/621/661/662/671
902.611/612/621/622/661/662/671/672

MERCEDES-BENZ Sprinter 3-t (903)
903.611/612/613/621/622/623/661/662/663/671/672/673

MERCEDES-BENZ Sprinter 3-t (904)
904.612/613/622/623/662/663

MERCEDES-BENZ Sprinter (906)
906.111/113/131/132/133/134/135/136/153/155/211/213/231/233/235/253/255
906.611/613/631/633/635/637/653/655/657/711/713/731/733/735/737

automat automati grijaqve grijaq grijaqav nxems nxemes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim