Pjes per toyota celica 1.6 viti 1992

Shitet nga: Riki 22 Tet 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet per pjese komplet vetura ose pjeset kryesore te saj. Toyota celica 1.6 viti 92 77 kw ngjyre e kuqe. Mund te ndahet motorri dhe pjest tjera kryesore nese i duhen dikujt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim