VW rcd 510

Shitet nga: JETON 08 Krr 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
vw navi per golf 6 golf 5 origjinale 045634534 ose viber 0037745549548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim