Parakolpa ( branika ) te ndryshem

Shitet nga: Eroll 15 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Autoroll
Parakolpa ( branikat ) te ketyre lloj veturave
Tipi________viti
Audi 80 normal+kabrio
Audi 90
Audi A3 (96-03)
Audi A4 (94-01)+(02-05)S
Audi A6 (97-04)
Ford Galaxy(Sharan) (95-00)
Transporter
Peugeot 106
Peugeot 206
Renault Clio
Renault Espace
Renault Kangoo
Renault Mégane
Renault Scénic (99-03)
Renault Twingo (98-04)
SEAT Arosa
SEAT Córdoba
SEAT Ibiza (96)+(99)+(02-08)
SEAT León
Škoda Fabia (01)
Škoda Felicia
Škoda Superb (08)S
Volkswagen Bora
Volkswagen Caddy
Volkswagen Golf 3 normal+Karav
Volkswagen Golf 4
Volkswagen Lupo
Volkswagen Passat 3
Volkswagen Passat 4 1+1(04)S
Volkswagen Polo 2001
Volkswagen Polo 97-99 (97)+(99)
Volkswagen Touran (03)
Volkswagen Vento (92-99)
Fiat Ducato
Opel Vectra (95-02)
Volvo
Opel Astra G (98-02)


branik branike mrojts mrojtse mbrojts mbrojts parakolp parakolpe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim