Vw passat B5.5 2001-05 facelift + sensor

Shitet nga: Eroll 03 Gsh 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Autoroll
branik mrojts mbrojts vw passat 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim