Vw touran 03-10

Shitet nga: Eroll 03 Gsh 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Autoroll
branik mrojts mbrojts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim