Chip VW Passat 3C (B6) 2.0 TDI PD 136 140 170 Ps

Shitet nga: Edi 20 Krr 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Chip për passat 3c 2.0 136 140 dhe 170 PS(kuajfuqi).
Rritje të fuqisë,
Shpejtësi më e madhe,
Më shpejtë 0-60km/h
Më shumë BHP
Rritje të MPG
100% Legal
Montohet për 5 minuta, shumë i thjeshtë

Nr. Vetem Ipko 049 451 651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim